V82ZS12P
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V82ZS12P
V82ZS12P
型号
V82ZS12P
描述
VARISTOR 82V 4.5KA DISC 14MM
数据表
V82ZS12P.pdf
交付服务
V82ZS12P
内容 *
    V82ZS12P 规格
    SeriesZS
    RoHSRoHS
    Energy15J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 14mm
    Current - Surge4.5 kA
    Maximum AC Volts50 V
    Maximum DC Volts68 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-55°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)90.2 V
    Varistor Voltage (Min)73.8 V
    Varistor Voltage (Typ)82 V
    Capacitance @ Frequency3380 pF @ 1 MHz