V82ZA20PX1347
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V82ZA20PX1347
V82ZA20PX1347
型号
V82ZA20PX1347
描述
VARISTOR 82V 6.5KA DISC 20MM
数据表
V82ZA20PX1347.pdf
交付服务
V82ZA20PX1347
内容 *
    V82ZA20PX1347 规格
    SeriesZA
    RoHSRoHS
    Energy25J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 20mm
    Current - Surge6.5 kA
    Maximum AC Volts50 V
    Maximum DC Volts68 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-55°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)90.2 V
    Varistor Voltage (Min)73.8 V
    Varistor Voltage (Typ)82 V
    Capacitance @ Frequency9000 pF @ 1 MHz