V82ZA05PX2855
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V82ZA05PX2855
V82ZA05PX2855
型号
V82ZA05PX2855
品牌
Littelfuse Inc.
描述
VARISTOR 82V 400A DISC 5MM
数据表
V82ZA05PX2855.pdf
分类
TVS-变阻器、MOV
交付服务
V82ZA05PX2855
内容 *
    V82ZA05PX2855 规格
    SeriesZA
    RoHSRoHS
    Energy2.0J
    Features-
    Part StatusActive
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 5mm
    Current - Surge400 A
    Maximum AC Volts50 V
    Maximum DC Volts68 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-55°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)90.2 V
    Varistor Voltage (Min)73.8 V
    Varistor Voltage (Typ)82 V
    Capacitance @ Frequency355 pF @ 1 MHz