V750ZU05P
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V750ZU05P
V750ZU05P
型号
V750ZU05P
描述
VARISTOR 750V 400A DISC 5MM
数据表
V750ZU05P.pdf
交付服务
V750ZU05P
内容 *
    V750ZU05P 规格
    SeriesZU
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 5mm
    Current - Surge400 A
    Maximum AC Volts460 V
    Maximum DC Volts615 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-55°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)825 V
    Varistor Voltage (Min)675 V
    Varistor Voltage (Typ)750 V
    Capacitance @ Frequency30 pF @ 1 MHz