V68ZC2PX2855
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V68ZC2PX2855
V68ZC2PX2855
型号
V68ZC2PX2855
描述
VARISTOR 68V 250A DISC 7MM
数据表
V68ZC2PX2855.pdf
交付服务
V68ZC2PX2855
内容 *
    V68ZC2PX2855 规格
    SeriesZC
    RoHSRoHS
    Energy3.0J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 7mm
    Current - Surge250 A
    Maximum AC Volts40 V
    Maximum DC Volts56 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-55°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)74.8 V
    Varistor Voltage (Min)61.2 V
    Varistor Voltage (Typ)68 V
    Capacitance @ Frequency910 pF @ 1 MHz