V625LC10P
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V625LC10P
V625LC10P
型号
V625LC10P
品牌
Littelfuse Inc.
描述
VARISTOR 1KV 2.5KA DISC 10MM
数据表
V625LC10P.pdf
分类
TVS-变阻器、MOV
交付服务
V625LC10P
内容 *
    V625LC10P 规格
    SeriesLC
    RoHSRoHS
    Energy67J
    Features-
    Part StatusActive
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 10mm
    Current - Surge2.5 kA
    Maximum AC Volts625 V
    Maximum DC Volts825 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-55°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)1.1 kV
    Varistor Voltage (Min)900 V
    Varistor Voltage (Typ)1 kV
    Capacitance @ Frequency80 pF @ 1 MHz