V620ZC05P
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V620ZC05P
V620ZC05P
型号
V620ZC05P
描述
VARISTOR 620V 400A DISC 5MM
数据表
V620ZC05P.pdf
交付服务
V620ZC05P
内容 *
    V620ZC05P 规格
    SeriesZC
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 5mm
    Current - Surge400 A
    Maximum AC Volts385 V
    Maximum DC Volts505 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-55°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)682 V
    Varistor Voltage (Min)558 V
    Varistor Voltage (Typ)620 V
    Capacitance @ Frequency40 pF @ 1 MHz