V575LS10P
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V575LS10P
V575LS10P
型号
V575LS10P
描述
VARISTOR 910V 2.5KA DISC 10MM
数据表
V575LS10P.pdf
交付服务
V575LS10P
内容 *
    V575LS10P 规格
    SeriesLS
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 10mm
    Current - Surge2.5 kA
    Maximum AC Volts575 V
    Maximum DC Volts730 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-55°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)1.001 kV
    Varistor Voltage (Min)819 V
    Varistor Voltage (Typ)910 V
    Capacitance @ Frequency90 pF @ 1 MHz