V550LA10CP
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V550LA10CP
V550LA10CP
型号
V550LA10CP
品牌
Littelfuse Inc.
描述
VARISTOR 880V 3.5KA DISC 10MM
数据表
V550LA10CP.pdf
分类
TVS-变阻器、MOV
交付服务
V550LA10CP
内容 *
    V550LA10CP 规格
    SeriesC-III
    RoHSRoHS
    Energy98J
    Features-
    Part StatusActive
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 10mm
    Current - Surge3.5 kA
    Maximum AC Volts550 V
    Maximum DC Volts-
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-55°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)968 V
    Varistor Voltage (Min)792 V
    Varistor Voltage (Typ)880 V
    Capacitance @ Frequency20 pF @ 1 MHz