V480LS10P
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V480LS10P
V480LS10P
型号
V480LS10P
描述
VARISTOR 750V 2.5KA DISC 10MM
数据表
V480LS10P.pdf
交付服务
V480LS10P
内容 *
    V480LS10P 规格
    SeriesLS
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 10mm
    Current - Surge2.5 kA
    Maximum AC Volts480 V
    Maximum DC Volts640 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-55°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)825 V
    Varistor Voltage (Min)675 V
    Varistor Voltage (Typ)750 V
    Capacitance @ Frequency120 pF @ 1 MHz