V47ZU7PX2855
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V47ZU7PX2855
V47ZU7PX2855
型号
V47ZU7PX2855
描述
VARISTOR 47V 1KA DISC 14MM
数据表
V47ZU7PX2855.pdf
交付服务
V47ZU7PX2855
内容 *
    V47ZU7PX2855 规格
    SeriesZU
    RoHSRoHS
    Energy8.8J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 14mm
    Current - Surge1 kA
    Maximum AC Volts30 V
    Maximum DC Volts38 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-55°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)51.7 V
    Varistor Voltage (Min)42.3 V
    Varistor Voltage (Typ)47 V
    Capacitance @ Frequency6270 pF @ 1 MHz