V47ZT05PX2855
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V47ZT05PX2855
V47ZT05PX2855
型号
V47ZT05PX2855
描述
VARISTOR 47V 100A DISC 5MM
数据表
V47ZT05PX2855.pdf
交付服务
V47ZT05PX2855
内容 *
    V47ZT05PX2855 规格
    SeriesZT
    RoHSRoHS
    Energy0.40J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 5mm
    Current - Surge100 A
    Maximum AC Volts30 V
    Maximum DC Volts38 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-55°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)51.7 V
    Varistor Voltage (Min)42.3 V
    Varistor Voltage (Typ)47 V
    Capacitance @ Frequency585 pF @ 1 MHz