V47ZS20PX10
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V47ZS20PX10
V47ZS20PX10
型号
V47ZS20PX10
描述
VARISTOR 47V 2KA DISC 20MM
数据表
V47ZS20PX10.pdf
交付服务
V47ZS20PX10
内容 *
    V47ZS20PX10 规格
    SeriesZS
    RoHSRoHS
    Energy23J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 20mm
    Current - Surge2 kA
    Maximum AC Volts30 V
    Maximum DC Volts38 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-55°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)51.7 V
    Varistor Voltage (Min)42.3 V
    Varistor Voltage (Typ)47 V
    Capacitance @ Frequency11000 pF @ 1 MHz