V47ZA3PX1347
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V47ZA3PX1347
V47ZA3PX1347
型号
V47ZA3PX1347
描述
VARISTOR 47V 500A DISC 10MM
数据表
V47ZA3PX1347.pdf
交付服务
V47ZA3PX1347
内容 *
    V47ZA3PX1347 规格
    SeriesZA
    RoHSRoHS
    Energy4.5J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 10mm
    Current - Surge500 A
    Maximum AC Volts30 V
    Maximum DC Volts38 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-55°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)51.7 V
    Varistor Voltage (Min)42.3 V
    Varistor Voltage (Typ)47 V
    Capacitance @ Frequency2590 pF @ 1 MHz