V430MT3A
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V430MT3A
V430MT3A
型号
V430MT3A
品牌
Littelfuse Inc.
描述
VARISTOR 430V 100A SOD83A AXIAL
数据表
V430MT3A.pdf
分类
TVS-变阻器、MOV
交付服务
V430MT3A
内容 *
    V430MT3A 规格
    SeriesMA
    RoHSRoHS
    Energy1.5J
    Features-
    Part StatusActive
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseSOD-83A Axial
    Current - Surge100 A
    Maximum AC Volts253 V
    Maximum DC Volts349 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-55°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)495 V
    Varistor Voltage (Min)365 V
    Varistor Voltage (Typ)430 V
    Capacitance @ Frequency11 pF @ 1 MHz