V39ZS05PX2855
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V39ZS05PX2855
V39ZS05PX2855
型号
V39ZS05PX2855
品牌
Littelfuse Inc.
描述
VARISTOR 39V 100A DISC 5MM
数据表
V39ZS05PX2855.pdf
分类
TVS-变阻器、MOV
交付服务
V39ZS05PX2855
内容 *
    V39ZS05PX2855 规格
    SeriesZS
    RoHSRoHS
    Energy0.30J
    Features-
    Part StatusActive
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 5mm
    Current - Surge100 A
    Maximum AC Volts25 V
    Maximum DC Volts31 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-55°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)42.9 V
    Varistor Voltage (Min)35.1 V
    Varistor Voltage (Typ)39 V
    Capacitance @ Frequency585 pF @ 1 MHz