V39ZC1PX2855
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V39ZC1PX2855
V39ZC1PX2855
型号
V39ZC1PX2855
描述
VARISTOR 39V 250A DISC 7MM
数据表
V39ZC1PX2855.pdf
交付服务
V39ZC1PX2855
内容 *
    V39ZC1PX2855 规格
    SeriesZC
    RoHSRoHS
    Energy1.2J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 7mm
    Current - Surge250 A
    Maximum AC Volts25 V
    Maximum DC Volts31 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-55°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)42.9 V
    Varistor Voltage (Min)35.1 V
    Varistor Voltage (Typ)39 V
    Capacitance @ Frequency1350 pF @ 1 MHz