V385LA10CP
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V385LA10CP
V385LA10CP
型号
V385LA10CP
品牌
Littelfuse Inc.
描述
VARISTOR 620V 3.5KA DISC 10MM
数据表
V385LA10CP.pdf
分类
TVS-变阻器、MOV
交付服务
V385LA10CP
内容 *
    V385LA10CP 规格
    SeriesC-III
    RoHSRoHS
    Energy85J
    Features-
    Part StatusActive
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 10mm
    Current - Surge3.5 kA
    Maximum AC Volts385 V
    Maximum DC Volts-
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-55°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)682 V
    Varistor Voltage (Min)558 V
    Varistor Voltage (Typ)620 V
    Capacitance @ Frequency80 pF @ 1 MHz