V36ZU80P
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V36ZU80P
V36ZU80P
型号
V36ZU80P
描述
VARISTOR 36V 2KA DISC 20MM
数据表
V36ZU80P.pdf
交付服务
V36ZU80P
内容 *
    V36ZU80P 规格
    SeriesZU
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 20mm
    Current - Surge2 kA
    Maximum AC Volts23 V
    Maximum DC Volts28 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-55°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)39.6 V
    Varistor Voltage (Min)32.4 V
    Varistor Voltage (Typ)36 V
    Capacitance @ Frequency12000 pF @ 1 MHz