V33ZT05P
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V33ZT05P
V33ZT05P
型号
V33ZT05P
品牌
Littelfuse Inc.
描述
VARISTOR 33V 100A DISC 5MM
数据表
V33ZT05P.pdf
分类
TVS-变阻器、MOV
交付服务
V33ZT05P
内容 *
    V33ZT05P 规格
    SeriesZT
    RoHSRoHS
    Energy0.30J
    Features-
    Part StatusActive
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 5mm
    Current - Surge100 A
    Maximum AC Volts20 V
    Maximum DC Volts26 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-55°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)36.3 V
    Varistor Voltage (Min)29.7 V
    Varistor Voltage (Typ)33 V
    Capacitance @ Frequency790 pF @ 1 MHz