V33ZA70PX2855
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V33ZA70PX2855
V33ZA70PX2855
型号
V33ZA70PX2855
描述
VARISTOR 33V 2KA DISC 20MM
数据表
V33ZA70PX2855.pdf
交付服务
V33ZA70PX2855
内容 *
    V33ZA70PX2855 规格
    SeriesZA
    RoHSRoHS
    Energy150J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 20mm
    Current - Surge2 kA
    Maximum AC Volts21 V
    Maximum DC Volts27 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-55°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)36.3 V
    Varistor Voltage (Min)29.7 V
    Varistor Voltage (Typ)33 V
    Capacitance @ Frequency13000 pF @ 1 MHz