V330MT5B
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V330MT5B
V330MT5B
型号
V330MT5B
品牌
Littelfuse Inc.
描述
VARISTOR 330V 100A SOD83A AXIAL
数据表
V330MT5B.pdf
分类
TVS-变阻器、MOV
交付服务
V330MT5B
内容 *
    V330MT5B 规格
    SeriesMA
    RoHSRoHS
    Energy1.1J
    Features-
    Part StatusActive
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseSOD-83A Axial
    Current - Surge100 A
    Maximum AC Volts200 V
    Maximum DC Volts274 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-55°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)363 V
    Varistor Voltage (Min)297 V
    Varistor Voltage (Typ)330 V
    Capacitance @ Frequency14 pF @ 1 MHz