V320LS10CP
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V320LS10CP
V320LS10CP
型号
V320LS10CP
描述
VARISTOR 510V 3.5KA DISC 10MM
数据表
V320LS10CP.pdf
交付服务
V320LS10CP
内容 *
    V320LS10CP 规格
    SeriesC-III
    RoHSRoHS
    Energy80J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 10mm
    Current - Surge3.5 kA
    Maximum AC Volts320 V
    Maximum DC Volts-
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-55°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)558 V
    Varistor Voltage (Min)462 V
    Varistor Voltage (Typ)510 V
    Capacitance @ Frequency20 pF @ 1 MHz