V320LC10PX2855
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V320LC10PX2855
V320LC10PX2855
型号
V320LC10PX2855
描述
VARISTOR 510V 2.5KA DISC 10MM
数据表
V320LC10PX2855.pdf
交付服务
V320LC10PX2855
内容 *
    V320LC10PX2855 规格
    SeriesLC
    RoHSRoHS
    Energy48J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 10mm
    Current - Surge2.5 kA
    Maximum AC Volts320 V
    Maximum DC Volts420 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-55°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)561 V
    Varistor Voltage (Min)459 V
    Varistor Voltage (Typ)510 V
    Capacitance @ Frequency170 pF @ 1 MHz