V320LA40BPX10X2855
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V320LA40BPX10X2855
V320LA40BPX10X2855
型号
V320LA40BPX10X2855
描述
VARISTOR 501V 6.5KA DISC 20MM
数据表
V320LA40BPX10X2855.pdf
交付服务
V320LA40BPX10X2855
内容 *
    V320LA40BPX10X2855 规格
    SeriesLA
    RoHSRoHS
    Energy150J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 20mm
    Current - Surge6.5 kA
    Maximum AC Volts320 V
    Maximum DC Volts420 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-55°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)540 V
    Varistor Voltage (Min)462 V
    Varistor Voltage (Typ)501 V
    Capacitance @ Frequency750 pF @ 1 MHz