V30MLA1210LNHAUTO
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V30MLA1210LNHAUTO
V30MLA1210LNHAUTO
型号
V30MLA1210LNHAUTO
品牌
Littelfuse Inc.
描述
VARISTOR 39V 220A 1210
数据表
V30MLA1210LNHAUTO.pdf
分类
TVS-变阻器、MOV
交付服务
V30MLA1210LNHAUTO
内容 *
    V30MLA1210LNHAUTO 规格
    SeriesAutomotive, AEC-Q200, MLA AUTO
    RoHSRoHS
    Energy0.90J
    Features-
    Part StatusActive
    Mounting TypeSurface Mount, MLCV
    Package / Case1210 (3225 Metric)
    Current - Surge220 A
    Maximum AC Volts25 V
    Maximum DC Volts30 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-55°C ~ 125°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)43 V
    Varistor Voltage (Min)35 V
    Varistor Voltage (Typ)39 V
    Capacitance @ Frequency690 pF @ 1 MHz