V30MLA0805NHAUTO
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V30MLA0805NHAUTO
V30MLA0805NHAUTO
型号
V30MLA0805NHAUTO
品牌
Littelfuse Inc.
描述
MULTI LAYER VARISTOR SMF AUTO
数据表
V30MLA0805NHAUTO.pdf
分类
TVS-变阻器、MOV
交付服务
V30MLA0805NHAUTO
内容 *
    V30MLA0805NHAUTO 规格
    SeriesAutomotive, AEC-Q200, MLA AUTO
    RoHSRoHS
    Energy0.3J
    Features-
    Part StatusActive
    Mounting TypeSurface Mount, MLCV
    Package / Case0805 (2012 Metric)
    Current - Surge80 A
    Maximum AC Volts25 V
    Maximum DC Volts30 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 125°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)46 V
    Varistor Voltage (Min)37 V
    Varistor Voltage (Typ)41.5 V
    Capacitance @ Frequency100 pF @ 1 MHz