V30MLA0805LNA
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V30MLA0805LNA
V30MLA0805LNA
型号
V30MLA0805LNA
描述
VARISTOR 41.5V 30A 0805
数据表
V30MLA0805LNA.pdf
交付服务
V30MLA0805LNA
内容 *
    V30MLA0805LNA 规格
    SeriesMLA
    RoHSRoHS
    Energy0.10J
    Mounting TypeSurface Mount, MLCV
    Package / Case0805 (2012 Metric)
    Current - Surge30 A
    Maximum AC Volts25 V
    Maximum DC Volts30 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-55°C ~ 125°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)46 V
    Varistor Voltage (Min)37 V
    Varistor Voltage (Typ)41.5 V
    Capacitance @ Frequency80 pF @ 1 MHz