V30MLA0603NA
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V30MLA0603NA
V30MLA0603NA
型号
V30MLA0603NA
品牌
Littelfuse Inc.
描述
VARISTOR 41.5V 30A 0603
数据表
V30MLA0603NA.pdf
分类
TVS-变阻器、MOV
交付服务
V30MLA0603NA
内容 *
    V30MLA0603NA 规格
    SeriesMLA
    RoHSRoHS
    Energy0.10J
    Features-
    Part StatusActive
    Mounting TypeSurface Mount, MLCV
    Package / Case0603 (1608 Metric)
    Current - Surge30 A
    Maximum AC Volts25 V
    Maximum DC Volts30 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-55°C ~ 125°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)46 V
    Varistor Voltage (Min)37 V
    Varistor Voltage (Typ)41.5 V
    Capacitance @ Frequency90 pF @ 1 MHz