V300LU4P
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V300LU4P
V300LU4P
型号
V300LU4P
描述
VARISTOR 470V 1.2KA DISC 20MM
数据表
V300LU4P.pdf
交付服务
V300LU4P
内容 *
    V300LU4P 规格
    SeriesLU
    RoHSRoHS
    Energy25J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 20mm
    Current - Surge1.2 kA
    Maximum AC Volts300 V
    Maximum DC Volts405 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-55°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)517 V
    Varistor Voltage (Min)423 V
    Varistor Voltage (Typ)470 V
    Capacitance @ Frequency70 pF @ 1 MHz