V300LA40APX1347
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V300LA40APX1347
V300LA40APX1347
型号
V300LA40APX1347
描述
VARISTOR 470V 6.5KA DISC 20MM
数据表
V300LA40APX1347.pdf
交付服务
V300LA40APX1347
内容 *
    V300LA40APX1347 规格
    SeriesLA
    RoHSRoHS
    Energy165J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 20mm
    Current - Surge6.5 kA
    Maximum AC Volts300 V
    Maximum DC Volts405 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-55°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)517 V
    Varistor Voltage (Min)423 V
    Varistor Voltage (Typ)470 V
    Capacitance @ Frequency800 pF @ 1 MHz