V27ZS05P
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V27ZS05P
V27ZS05P
型号
V27ZS05P
品牌
Littelfuse Inc.
描述
VARISTOR 27V 100A DISC 5MM
数据表
V27ZS05P.pdf
分类
TVS-变阻器、MOV
交付服务
V27ZS05P
内容 *
    V27ZS05P 规格
    SeriesZS
    RoHSRoHS
    Energy0.25J
    Features-
    Part StatusActive
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 5mm
    Current - Surge100 A
    Maximum AC Volts17 V
    Maximum DC Volts22 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-55°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)29.7 V
    Varistor Voltage (Min)24.3 V
    Varistor Voltage (Typ)27 V
    Capacitance @ Frequency920 pF @ 1 MHz