V27ZA60PX1347
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V27ZA60PX1347
V27ZA60PX1347
型号
V27ZA60PX1347
描述
VARISTOR 27V 2KA DISC 20MM
数据表
V27ZA60PX1347.pdf
交付服务
V27ZA60PX1347
内容 *
    V27ZA60PX1347 规格
    SeriesZA
    RoHSRoHS
    Energy120J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 20mm
    Current - Surge2 kA
    Maximum AC Volts17 V
    Maximum DC Volts22 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-55°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)29.7 V
    Varistor Voltage (Min)24.3 V
    Varistor Voltage (Typ)27 V
    Capacitance @ Frequency13000 pF @ 1 MHz