V27ZA4PX2855
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V27ZA4PX2855
V27ZA4PX2855
型号
V27ZA4PX2855
描述
VARISTOR 27V 1KA DISC 14MM
数据表
V27ZA4PX2855.pdf
交付服务
V27ZA4PX2855
内容 *
    V27ZA4PX2855 规格
    SeriesZA
    RoHSRoHS
    Energy5.0J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 14mm
    Current - Surge1 kA
    Maximum AC Volts17 V
    Maximum DC Volts22 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-55°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)29.7 V
    Varistor Voltage (Min)24.3 V
    Varistor Voltage (Typ)27 V
    Capacitance @ Frequency11480 pF @ 1 MHz