V270ZS05P
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V270ZS05P
V270ZS05P
型号
V270ZS05P
描述
VARISTOR 270V 400A DISC 5MM
数据表
V270ZS05P.pdf
交付服务
V270ZS05P
内容 *
    V270ZS05P 规格
    SeriesZS
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 5mm
    Current - Surge400 A
    Maximum AC Volts175 V
    Maximum DC Volts225 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-55°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)297 V
    Varistor Voltage (Min)243 V
    Varistor Voltage (Typ)270 V
    Capacitance @ Frequency75 pF @ 1 MHz