V250LT2PX2855
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V250LT2PX2855
V250LT2PX2855
型号
V250LT2PX2855
描述
VARISTOR 410V 1.2KA DISC 7MM
数据表
V250LT2PX2855.pdf
交付服务
V250LT2PX2855
内容 *
    V250LT2PX2855 规格
    SeriesLT
    RoHSRoHS
    Energy21J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 7mm
    Current - Surge1.2 kA
    Maximum AC Volts250 V
    Maximum DC Volts330 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-55°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)451 V
    Varistor Voltage (Min)369 V
    Varistor Voltage (Typ)410 V
    Capacitance @ Frequency90 pF @ 1 MHz