V250LA40CPX10
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V250LA40CPX10
V250LA40CPX10
型号
V250LA40CPX10
描述
VARISTOR 390V 10KA DISC 20MM
数据表
V250LA40CPX10.pdf
交付服务
V250LA40CPX10
内容 *
    V250LA40CPX10 规格
    SeriesC-III
    RoHSRoHS
    Energy300J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 20mm
    Current - Surge10 kA
    Maximum AC Volts250 V
    Maximum DC Volts-
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-55°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)429 V
    Varistor Voltage (Min)351 V
    Varistor Voltage (Typ)390 V
    Capacitance @ Frequency7000 pF @ 1 MHz