V230LU4P
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V230LU4P
V230LU4P
型号
V230LU4P
描述
VARISTOR 360V 1.2KA DISC 7MM
数据表
V230LU4P.pdf
交付服务
V230LU4P
内容 *
    V230LU4P 规格
    SeriesLU
    RoHSRoHS
    Energy20J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 7mm
    Current - Surge1.2 kA
    Maximum AC Volts230 V
    Maximum DC Volts300 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-55°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)396 V
    Varistor Voltage (Min)324 V
    Varistor Voltage (Typ)360 V
    Capacitance @ Frequency100 pF @ 1 MHz