V230LS10CPX2855
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V230LS10CPX2855
V230LS10CPX2855
型号
V230LS10CPX2855
描述
VARISTOR 360V 3.5KA DISC 10MM
数据表
V230LS10CPX2855.pdf
交付服务
V230LS10CPX2855
内容 *
    V230LS10CPX2855 规格
    SeriesC-III
    RoHSRoHS
    Energy60J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 10mm
    Current - Surge3.5 kA
    Maximum AC Volts230 V
    Maximum DC Volts-
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-55°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)396 V
    Varistor Voltage (Min)324 V
    Varistor Voltage (Typ)360 V
    Capacitance @ Frequency250 pF @ 1 MHz