V230LC40APX10
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V230LC40APX10
V230LC40APX10
型号
V230LC40APX10
描述
VARISTOR 360V 6.5KA DISC 20MM
数据表
V230LC40APX10.pdf
交付服务
V230LC40APX10
内容 *
    V230LC40APX10 规格
    SeriesLC
    RoHSRoHS
    Energy122J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 20mm
    Current - Surge6.5 kA
    Maximum AC Volts230 V
    Maximum DC Volts300 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-55°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)396 V
    Varistor Voltage (Min)324 V
    Varistor Voltage (Typ)360 V
    Capacitance @ Frequency1100 pF @ 1 MHz