V22ZU3PX2855
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V22ZU3PX2855
V22ZU3PX2855
型号
V22ZU3PX2855
描述
VARISTOR 22V 1KA DISC 14MM
数据表
V22ZU3PX2855.pdf
交付服务
V22ZU3PX2855
内容 *
    V22ZU3PX2855 规格
    SeriesZU
    RoHSRoHS
    Energy4.0J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 14mm
    Current - Surge1 kA
    Maximum AC Volts14 V
    Maximum DC Volts18 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-55°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)24.2 V
    Varistor Voltage (Min)19.8 V
    Varistor Voltage (Typ)22 V
    Capacitance @ Frequency14730 pF @ 1 MHz