V22ZC2PX2855
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V22ZC2PX2855
V22ZC2PX2855
型号
V22ZC2PX2855
描述
VARISTOR 22V 500A DISC 10MM
数据表
V22ZC2PX2855.pdf
交付服务
V22ZC2PX2855
内容 *
    V22ZC2PX2855 规格
    SeriesZC
    RoHSRoHS
    Energy2.0J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 10mm
    Current - Surge500 A
    Maximum AC Volts14 V
    Maximum DC Volts18 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-55°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)24.2 V
    Varistor Voltage (Min)19.8 V
    Varistor Voltage (Typ)22 V
    Capacitance @ Frequency4500 pF @ 1 MHz