V220ZS05PX1347
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V220ZS05PX1347
V220ZS05PX1347
型号
V220ZS05PX1347
描述
VARISTOR 220V 400A DISC 5MM
数据表
V220ZS05PX1347.pdf
交付服务
V220ZS05PX1347
内容 *
    V220ZS05PX1347 规格
    SeriesZS
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 5mm
    Current - Surge400 A
    Maximum AC Volts140 V
    Maximum DC Volts180 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-55°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)242 V
    Varistor Voltage (Min)198 V
    Varistor Voltage (Typ)220 V
    Capacitance @ Frequency95 pF @ 1 MHz