V20X275E
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V20X275E
V20X275E
型号
V20X275E
描述
VARISTOR 430V 15KA DISC 23MM
数据表
V20X275E.pdf
交付服务
V20X275E
内容 *
    V20X275E 规格
    SeriesXtreme Varistor
    RoHSRoHS
    Energy430J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 20mm
    Current - Surge15 kA
    Maximum AC Volts275 V
    Maximum DC Volts350 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 125°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)473 V
    Varistor Voltage (Min)387 V
    Varistor Voltage (Typ)430 V
    Capacitance @ Frequency1100 pF @ 1 kHz