V20P25AUTOL2A
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V20P25AUTOL2A
V20P25AUTOL2A
型号
V20P25AUTOL2A
描述
VARISTOR 39V 5KA DISC 20MM
数据表
V20P25AUTOL2A.pdf
交付服务
V20P25AUTOL2A
内容 *
    V20P25AUTOL2A 规格
    SeriesAutomotive, AEC-Q200, AUMOV™
    RoHSRoHS
    Energy77J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 20mm
    Current - Surge5 kA
    Maximum AC Volts25 V
    Maximum DC Volts28 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 125°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)42.9 V
    Varistor Voltage (Min)35.1 V
    Varistor Voltage (Typ)39 V
    Capacitance @ Frequency13500 pF @ 1 MHz