V20P175P
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V20P175P
V20P175P
型号
V20P175P
品牌
Littelfuse Inc.
描述
RADIAL VARISTOR 20MM
数据表
V20P175P.pdf
分类
TVS-变阻器、MOV
交付服务
V20P175P
内容 *
    V20P175P 规格
    SeriesUltraMOV™
    RoHSRoHS
    Energy135J
    Features-
    Part StatusActive
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 20mm
    Current - Surge10 kA
    Maximum AC Volts175 V
    Maximum DC Volts225 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-55°C ~ 125°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)297 V
    Varistor Voltage (Min)243 V
    Varistor Voltage (Typ)270 V
    Capacitance @ Frequency1400 pF @ 1 MHz