V20E625AUTO
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V20E625AUTO
V20E625AUTO
型号
V20E625AUTO
描述
VARISTOR 1KV 10KA DISC 20MM
数据表
V20E625AUTO.pdf
交付服务
V20E625AUTO
内容 *
    V20E625AUTO 规格
    SeriesAutomotive, AEC-Q200, AUMOV™
    RoHSRoHS
    Energy490J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 20mm
    Current - Surge10 kA
    Maximum AC Volts625 V
    Maximum DC Volts825 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)1.1 kV
    Varistor Voltage (Min)900 V
    Varistor Voltage (Typ)1 kV
    Capacitance @ Frequency250 pF @ 1 MHz