V20E460PL1T1
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V20E460PL1T1
V20E460PL1T1
型号
V20E460PL1T1
品牌
Littelfuse Inc.
描述
VARISTOR 750V 10KA DISC 20MM
数据表
V20E460PL1T1.pdf
分类
TVS-变阻器、MOV
交付服务
V20E460PL1T1
内容 *
    V20E460PL1T1 规格
    SeriesUltraMOV™
    RoHSRoHS
    Energy360J
    Features-
    Part StatusActive
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 20mm
    Current - Surge10 kA
    Maximum AC Volts460 V
    Maximum DC Volts615 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-55°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)825 V
    Varistor Voltage (Min)675 V
    Varistor Voltage (Typ)750 V
    Capacitance @ Frequency400 pF @ 1 MHz