V20E300PL1B7
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V20E300PL1B7
V20E300PL1B7
型号
V20E300PL1B7
品牌
Littelfuse Inc.
描述
RADIAL VARISTOR 20MM ROHS/LEAD F
数据表
V20E300PL1B7.pdf
分类
TVS-变阻器、MOV
交付服务
V20E300PL1B7
内容 *
    V20E300PL1B7 规格
    SeriesLV UltraMOV™
    RoHSRoHS
    Energy250J
    Features-
    Part StatusActive
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 20mm
    Current - Surge10 kA
    Maximum AC Volts300 V
    Maximum DC Volts385 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-55°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)517 V
    Varistor Voltage (Min)423 V
    Varistor Voltage (Typ)470 V
    Capacitance @ Frequency800 pF @ 1 MHz