V20E275PL2T1
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V20E275PL2T1
V20E275PL2T1
型号
V20E275PL2T1
品牌
Littelfuse Inc.
描述
VARISTOR 430V 10KA DISC 20MM
数据表
V20E275PL2T1.pdf
分类
TVS-变阻器、MOV
交付服务
V20E275PL2T1
内容 *
    V20E275PL2T1 规格
    SeriesUltraMOV™
    RoHSRoHS
    Energy190J
    Features-
    Part StatusActive
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 20mm
    Current - Surge10 kA
    Maximum AC Volts275 V
    Maximum DC Volts350 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-55°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)473 V
    Varistor Voltage (Min)387 V
    Varistor Voltage (Typ)430 V
    Capacitance @ Frequency900 pF @ 1 MHz